Усі новини

Звенигородський район: фахівці обласного ЦКПХ активно долучилися до Європейського тижня громадського здоров’я

З нагоди Європейського тижня громадського здоров’я спеціалісти Звенигородського районного відділу Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб організували та провели заходи щодо популяризації здорового способу життя, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань серед населення.

У міському парку міста Звенигородка відбувся захід до Великодня, до якого долучилися й наші фахівці. Спілкувалися з відвідувачами та проводили просвітницьку роботу. Там вони спілкувалися з відвідувачами та ділилися корисними порадами, нагадуючи про важливість профілактики захворювань.

Також наші спеціалісти провели зустріч з працівниками та пацієнтами ФАПу КНП «Рижанівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» з метою інформування про небезпечні захворювання, збереження здоров’я та життя серед дорослих. Особливу увагу звернули на фактори ризику розвитку інсультів та інфарктів, своєчасного звернення за медичною допомогою. Разом з цим працівниками закладу проводилися вимірювання артеріального тиску, глюкози крові, ваги та зросту всім відвідувачам. Зустріч стала джерелом цінних знань та практичних рекомендацій.

В Озірянській гімназії для учнів 1-5 класів провели лекцію про здоровий спосіб життя. Зокрема говорили про здорове харчування та про шкідливий вплив куріння.

Акцентували увагу:

  • на правила здорового харчування;
  • що таке метод тарілки здорового харчування;
  • які шкідливі та корисні продукти;
  • які переваги здорового харчування;
  • що таке здоровий спосіб життя.

На завершення з учнями проведено в ігровій формі перевірку засвоєного матеріалу. Зустріч, проведена в ігровій формі, стала для дітей не лише корисною, але й веселою.

Друковані інформаційні матеріали профілактичного спрямування, які розповсюджувалися протягом тижня, стали цінним доповненням до всіх заходів.

Знайти